Tonery Jest 32 produktów.

Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów
Tonery

Zakup drukarki laserowej często podyktowany jest kwestiami praktycznymi. Jeżeli drukujemy materiały w znacznych ilościach i z dużą częstotliwością, istotnym udogodnieniem pozostaje szybkość druku oraz wydajność materiałów eksploatacyjnych. Toner w laserowym urządzeniu pozwala na wydrukowanie nawet kilkudziesięciu tysięcy stron. Często jednak cen...

Zakup drukarki laserowej często podyktowany jest kwestiami praktycznymi. Jeżeli drukujemy materiały w znacznych ilościach i z dużą częstotliwością, istotnym udogodnieniem pozostaje szybkość druku oraz wydajność materiałów eksploatacyjnych. Toner w laserowym urządzeniu pozwala na wydrukowanie nawet kilkudziesięciu tysięcy stron. Często jednak ceny marek renomowanych firm nie należą do najniższych. Szczególnie w sklepach firmowych.

Tonery zawierają proszek o specjalnej formule. Składają się na nią dwie frakcje - szklane oraz termoplastyczne (z żywicy). Na rynku można wyróżnić monochromatyczne oraz wykorzystujące kilka kolorów egzemplarze. Tonery są droższe niż tusze, jednakże prócz produktów określonej marki istnieją ich zamienniki dorównujące im jakością, a stanowiące nierzadko ułamek ceny oryginału.

Oferujemy kilkanaście różnych modeli tonerów przeznaczonych do urządzeń marki HP, jak również marki Samsung. Mogą to być zarówno drukarki laserowe, jak i kserokopiarki czy urządzenia wielofunkcyjne, wyposażone dodatkowo w skaner czy fakt. Poszczególne egzemplarze tonerów i wkładów do nich różnią się sposobem pracy - stąd konieczne jest dopasowanie tonera do urządzenia. Nie powinno to stanowić problemu, ponieważ w naszym sklepie mają Państwo do wyboru kilkanaście różnorodnych egzemplarzy.

Wyróżnikiem naszych produktów jest wysoka jakość. Niezależnie od tego, czy zdecydują się Państwo na nabycie tonera oryginalnego czy też jego zamienniku gwarantujemy także korzystną cenę. Już za kilkadziesiąt złotych można zdecydowanie podnieść wydajność funkcjonowania swojego urządzenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz składania zamówień.

Więcej