Drukarki laserowe Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Drukarki laserowe

Alternatywnym rozwiązaniem dla do niedawna najpopularniejszych drukarek atramentowych są urządzenia laserowe. Nie wymagają one wykorzystywania tuszu, który niejednokrotnie musi być często wymieniany, szczególnie jeżeli eksploatujemy urządzenie często i intensywnie. Zamiast tuszu drukarki laserowe wykorzystują toner, czyli drobny proszek złożony ...

Alternatywnym rozwiązaniem dla do niedawna najpopularniejszych drukarek atramentowych są urządzenia laserowe. Nie wymagają one wykorzystywania tuszu, który niejednokrotnie musi być często wymieniany, szczególnie jeżeli eksploatujemy urządzenie często i intensywnie. Zamiast tuszu drukarki laserowe wykorzystują toner, czyli drobny proszek złożony z dwóch komponentów o magnetycznych właściwościach. Materiał ten utrwala specjalna grzałka, dzięki czemu proces druku jest szybki i wydajny. Godna zauważenia jest także wysoka jakość wydruku, zarówno monochromatycznego, jak i kolorowego oraz jego zoptymalizowana rozdzielczość (również w sytuacji, gdy chcemy wykonać kopię zdjęcia).

Bardzo istotną kwestię stanowi wybór odpowiedniej drukarki laserowej. Renomowana marka HP produkuje jedne z najlepszych tego typu urządzeń na rynku. W naszym sklepie można nabyć różnorodne modele po konkurencyjnych cenach. Od najprostszych egzemplarzy czarno - białych, takich jak HP P2055DN, poprzez egzemplarze drukujące w kolorze (np. HP LJ CP3525DN), aż po spełniające więcej funkcji, nieco droższe, lecz wciąż okazyjnie wycenione urządzenia jak HP M2727 wyposażone dodatkowo w fax i skaner. W trosce o dobro naszych Klientów oferujemy roczną gwarancję na nasze produkty. W sklepie istnieje także możliwość optymalnego dopasowania tonerów bądź ich zamienników. Dzięki Locoprint zakup drukarki laserowej nie musi generować wysokich kosztów, podobnie jak późniejsze wydatki eksploatacyjne.

Więcej