Drukarki atramentowe Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Drukarki atramentowe

Mimo, iż od jakiegoś czasu na rynku przeważają urządzenia laserowe, drukarki atramentowe wciąż są wykorzystywane przez licznych użytkowników indywidualnych, jak i instytucje. Marka Hewlett - Packard (HP) wywodzą się ze Stanów Zjednoczonych funkcjonuje na rynku już od kilku dekad. W tym czasie zdobyła miano pioniera w branży technologii IT, ale t...

Mimo, iż od jakiegoś czasu na rynku przeważają urządzenia laserowe, drukarki atramentowe wciąż są wykorzystywane przez licznych użytkowników indywidualnych, jak i instytucje. Marka Hewlett - Packard (HP) wywodzą się ze Stanów Zjednoczonych funkcjonuje na rynku już od kilku dekad. W tym czasie zdobyła miano pioniera w branży technologii IT, ale też ugruntowała swoją pozycję na rynku urządzeń poligraficznych oraz materiałów, jakie są przez nie wykorzystywane. Drukarki atramentowe HP cechuje wysoka jakość oraz wydajność.

Aby sprzęt poligraficzny służył nam przez lata należy pamiętać o jego umiejętnej konserwacji, szczególnie, jeżeli nie drukujemy regularnie (może wtedy dochodzić do zasychania tuszu wewnątrz dysz). Drukarki atramentowe HP są szczególnie polecane do użytku domowego, jeżeli eksploatujemy urządzenie stosunkowo często, jednak niekoniecznie intensywnie. Jak wiadomo, prędkość druku na tego typu drukarkach nie należy do najwyższych, niemniej jednak rekompensatą pozostają korzystne ceny, co dotyczy także materiałów eksploatacyjnych.

W naszym sklepie mają Państwo możliwość zakupu po okazyjnych cenach m.in. prostego, lecz niezawodnego modelu HP DESKJET 3070A wyposażonego dodatkowo w WiFi, modelu HP DESKJET 2549, który prócz funkcji drukowania czyni możliwym kserowanie oraz skanowanie czy drukarki atramentowej HP PHOTOSMART 5524 przeznaczonej dla miłośników fotografii. Oczywiście do każdego sprzedawanego produktu możemy zaoferować dopasowany odpowiednio tusz - sprzedawany pojedynczo bądź w pakiecie. Zachęcamy do przestudiowania naszego katalogu.

Więcej