Tablety W tej kategorii nie ma produktów.

Tablety

Marka HP wywodzi się z USA i powstała w roku 1939. Do dzisiaj jest uznawana za pioniera w dziedzinie informatyki, mówi się nawet o tym, że jej inżynierowie przyczynili się do powstania słynnej Doliny Krzemowej. Prócz rozmaitych urządzeń poligraficznych, drukarek oraz komputerów osobistych HP inwestuje także w najbardziej nowoczesne technologie, ...

Marka HP wywodzi się z USA i powstała w roku 1939. Do dzisiaj jest uznawana za pioniera w dziedzinie informatyki, mówi się nawet o tym, że jej inżynierowie przyczynili się do powstania słynnej Doliny Krzemowej. Prócz rozmaitych urządzeń poligraficznych, drukarek oraz komputerów osobistych HP inwestuje także w najbardziej nowoczesne technologie, współpracując m.in. z koncernem Windows.

Funkcjonowanie we współczesnym świecie wymaga od nas mobilności. Dlatego też coraz większe grono odbiorców zdobywają tablety. Ich rozmiary są znacznie mniejsze od laptopów, a pozwalają wykorzystywać większość ich funkcji. Różnicę stanowi fakt, że tablet nie umożliwia skorzystania z nośnika wymiennego, a jedynie z twardego dysku. Powoli przestaje to być jednak problemem, ponieważ producenci tych urządzeń dbają o to, by pamięć wewnętrzna systematycznie ulegała zwiększeniu. Tablety pozwalają wykorzystywać ściągnięte z Internetu aplikacje do przeprowadzania konkretnych działań (np. budowania baz danych, przesyłania informacji etc.), gwarantując przy tym łączność bezprzewodową przy pomocy WiFi, LTE bądź sieci GSM. Można je również podłączyć do PC lub laptopa przy pomocy portu USB.

Tablety HP są tak konstruowane, by odpowiadać na potrzeby użytkowników z różnych grup - tak przedsiębiorców, jak i indywidualnych konsumentów. Mogą być wyposażone w system Windows, jak i Android, przy czym możliwości wyboru oraz customizacji urządzenia nie kończą się na oprogramowaniu. Produkty amerykańskiej firmy cechuje także interesujący design, a przede wszystkim funkcjonalność. Najnowsze modele posiadają ergonomiczny kształt i są intuicyjne w obsłudze.

Tablety HP są zaprojektowane tak, by w pełni cieszyć się ich mobilnością - ultralekkie, eleganckie, ale też stosunkowo odporne na wstrząsy. Na uwagę zasługuje także bateria wykorzystująca system Energy Star - w niektórych egzemplarzach potrafi ona działać bez dodatkowego ładowania naprawdę długo - wystarczy przejść z trybu dziennego na nocny. Marka ma w swoim katalogu zarówno tablety klasycznej postaci, jak i takie wyposażone w klawiaturę.

Więcej